Właścicielem sklepu internetowego www.herbaty-przyprawy.pl jest firma:

MAREX - Marek Łukiewski

ul: Hetmańska 7/46

82-300 Elbląg

NIP 578-104-21-24

regon: 170728333

 1. Zamówienia przyjmowane są pod warunkiem wypełnienia formularza zamówienia oraz zaakceptowania zawartych w nim warunków i kosztów dostawy.

2. Klient, przesyłając do Sklepu zamówienie, składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży zamawianych towarów. Wysłane przez Sklep potwierdzenie przyjęcia zamówienia na podany przez Klienta adres e-mail stanowi oświadczenie o przyjęciu oferty, o której mowa powyżej.

3. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o „Ochronie danych osobowych”. Informacje te będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu zrealizowania zamówienia, lub o ile Klient wyrazi takie życzenie, dane te zostaną również wykorzystane w celu dostarczania biuletynu informacyjnego na wskazany adres e-mail.

Podane dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim.

4. Opisy i zdjęcia produktów umieszczonych w sklepie herbaty-przyprawy.pl zostały zrealizowane przez firmę MAREX ,są prezentowane w celach informacyjnych. Zdjęcia opakowań produktów w nielicznych przypadkach mogą różnić się od opakowania rzeczywistego ze względu na zmiany dokonane przez producentów.

5. Oferta Sklepu Internetowego herbaty-przyprawy.pl zawiera produkty roślinne i można je nabywać w cenach detalicznych.

 6. Oferta prezentowana w Sklepie Internetowym herbaty-przyprawy.pl występują w określonej ilości, a ich realizacja następuje w kolejności zgłoszeń do wyczerpania zapasów. Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia lub możliwą późniejszą realizację w przypadku wyczerpania asortymentu, o czym zamawiający zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefonicznie.

7. Zamówienie jest realizowane po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu formularza, zawierającego dane niezbędne do przesłania produktów. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy mailem z informacją o jego przyjęciu. W przypadku braku takiego potwierdzenia prosimy o kontakt.

8. Zamówienia w Sklepie Internetowym herbaty-przyprawy.pl można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu złożenia zamówienia i przyjęcia płatności za towar i wynosi od 1 do 5 dni roboczych. Zamówienia przyjęte po godz. 12.00 wysyłane są w dniu następnym. Zamówienia złożone w weekendy i święta przekazywane są do realizacji w najbliższy dzień roboczy.

9. W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Do momentu wysłania przesyłki Klient może w dowolnej chwili dokonać zmian w zamówieniu lub je anulować wysyłając e-mail z podaniem numeru zamówienia.

10. Wszystkie ceny na stronie sklepu herbaty-przyprawy.pl podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

11. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

• Za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Przelewy24

• przelew bankowy na konto sklepu

12. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

13. Klient, odbierając przesyłkę z zamówieniem, powinien sprawdzić stan przesyłki. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu należy zgłaszać podczas jej odbioru przedstawicielowi firmy realizującej dostawę, spisując odpowiedni protokół . Towar z wadami technicznymi należy odesłać na adres:

Marek Łukiewski

ul:Hetmańska 5/23a

82-300 Elbląg

14. Protokół szkody przesłany do Sklepu wraz z reklamacją ułatwi jej rozpatrzenie.

Sklep, najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkuje się do złożonej reklamacji i poinformuje Klienta o dalszym postępowaniu.

W przypadku uznania reklamacji towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. wyczerpanie zapasów) zwracamy równowartość ceny lub oferujemy inne dostępne aktualnie towary. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zwracamy natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.

15. Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy. W celu dokonania zwrotu niezbędne jest złożenia drogą mailową oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Towar można zwrócić w terminie nie dłuższym niż 14 dni od złożenia oświadczenia. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym powinien być kompletny. Do zwracanego produktu musi być dołączona faktura VAT, do której będzie wystawiona korekta. W ciągu 7 dni Sprzedawca zwróci Klientowi wartość zamówienia na wskazany numer rachunku bankowego. Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem !

16. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie w terminie wskazanym przez Sklep, nie krótszym niż 7 dni od daty udostępnienia ich na stronie herbaty-przyprawy.pl Zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.