Showing 1 - 8 of 8 items
 • 4,99 zł

  Delikatna biała herbata, składająca się z tipsów (szczyty krzewu herbacianego) owiniętych wokół amarantowego kwiatu, przypominającego zachodzące słońce, który uroczo wydobywa się z środka po zalaniu gorącą wodą

 • 6,99 zł

  Zatopiony w zielonych tipsach amarantowy kwiat, podczas zaparzania wyłania się na światło dzienne ukazując swoje piękne oblicze. Herbata ta zachwyca tak swoją widowiskowością jak i subtelnym smakiem oraz aromatem. 

 • 7,49 zł

  Unikatowa biała herbata. Podczas zaparzania rozwija się z jej środka piękny kwiat lilii. Spośród jego płatków "wypada" do naparu delikatny pyłek, który w naparze roznosi się niczym płatki śniegu w śnieżnej kuli.

 • 7,49 zł

  Zachwycająca, ręcznie wykonana biała herbata, do wytworzenia której użyto składników najwyższej jakości. Wnętrze każdej kulki skrywa kwiat nagietka, który oddaje do naparu delikatny aromat kwiatowy, wzbogacony zapachem płatków jaśminu. 

 • 7,49 zł

  Niezwykła herbata, ręcznie zwijana, ukrywająca piękny kwiat lilli połączony z łańcuchem z kwiatów jaśminu. Jest nie tylko niezwykłym widowiskiem dla oczu ale również wspaniałym i orzeźwiającym napojem dla podniebienia.

 • 7,49 zł

  Biała herbata zwijana ręcznie z najmłodszych liści herbacianych. Ma kształt kuli, która po zaparzeniu otwiera się, ukazując szczególnie piękny, pomarańczowy kwiat lilii. Jest jedną z najdelikatniejszych herbat w smaku o wyjątkowym kwiatowym aromacie.

 • 7,99 zł

  Jedna z niewielu pozycji która jest i zostanie obowiązkową. Herbata tak inna od wszystkich że aż trudno uwierzyć. Pierwsze wrażenie to niesamowicie przyjemny, słodki, miodowo śmietankowy zapach który jeszcze mocniej uwydatnia się w gotowym naparze.

 • 7,99 zł

  Niczym tonąca Marzanna, po wrzuceniu do gorącej wody zaczyna, opadając na dno, ukazywać swoje piękno i odkrywać swoją słodycz. Powoli rozwijając się, Tańcząca Bogini odkrywa przed nami ukryte w swoim wnętrzu dwa kwiaty, uroczy amarantus przypominający koniczynę i dwie "pętle" z kwiatów jaśminu.